Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz studia podyplomowe z zakresu compliance na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Doradza polskim i zagranicznym przedsiębiorstwom w zakresie wdrażania i funkcjonowania systemów compliance, zarządzania ryzykiem nieprawidłowości oraz w zagadnieniach związanych z etyką i społeczną odpowiedzialnością biznesu. W latach 2007-2014 związany z branżą finansową (m.in. mBank S.A.), od 2014 r. jest Compliance Officerem w Totalizatorze Sportowym Sp. z o.o.

Prowadzi wykłady i szkolenia z zakresu compliance, przeciwdziałania nadużyciom i etyki (m.in. w akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, WSB w Poznaniu oraz Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie). Ponadto posiada siedmioletnie doświadczenie w zarządzaniu ryzykiem outsourcingowym i w tworzeniu programów franczyzowych.

Jest członkiem Koalicji Rzeczników Etyki oraz Zespołu Wypracowującego Standard Zarządzania Programem Etycznym przy United Nations Global Compact Poland. Od 2013r. prowadzi pierwszy w Polsce blog poświęcony prawu, etyce i compliance: www.konradsedkiewicz.pl.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Opublikuj komentarz